Кошик
Клей эпоксидный Zollex Super Epoxy Clear

Клей эпоксидный Zollex Super Epoxy Clear

  • Модель: accessories 281
  • Наявність: 100
  • ₴ 150.00 грн.

Призначений для використання у побуті. Склеює метал, скловолокно, скло, бетон, кераміку, фарфор, гуму та більшість пластмас. Після висихання залишається невидимим. Стійкий до миючих засобів та більшості розчинників.

Двокомпонентний епоксидний клей є високополімерним продуктом, який складається зі смоли та затверджувача. Головною клеючою речовиною є епоксидна смола. Епоксидний клей Zollex має високу клеючу здатність до більшості матеріалів (скло, кераміка, фарфор, дерево, сталь, алюміній, оргскло та більшість пластмас). Має високу стійкість до дії води, масел, антифризу та більшості розчинників. Через відсутність сталевого наповнювача, може використовуватися як електроізоляційний матеріал. Після висихання має високу міцність з'єднання 250 кг/см2, з термостійкістю від -55°С до +150°С. Час схоплювання речовини 5 хв, час затвердіння 30 хв, час повної полімеризації 12 годин. Колір епоксидного клею після змішування двох компонентів – прозорий.

Вказівки до застосування:

Попередньо очистити від забруднень і знежирити поверхні, що склеюються. Для досягнення найкращого результату необхідно поверхню обробити наждачним папером. Зріжте кінці насадок ножем або ножицями на подвійному шприці. Видавіть рівномірну кількість двох компонентів на чисту рівну поверхню. Ретельно перемішайте два компоненти між собою, після чого можете нанести на поверхню. Для рівномірного нанесення використовуйте шпатель. Нанесіть суміш на обидві поверхні, що склеюються. Стисніть їх та зафіксуйте за допомогою скотча, мотузки або вантажу. Суміш починає схоплюватись після 5 хв. Необхідно працювати при температурі не нижче +15°C, при температурі нижче +5°C епоксидний клей не твердне. Після використання обов'язково закрийте два отвори спеціальною кришкою, яка входить до комплекту та зберігайте клей необхідно вертикально.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Онлайн курсы IT