Кошик

Колби для кальянів

Колба 2x2 Craft прозора

₴ 725.00 грн.

Колба для кальяну - це і конструктивна його складова, і елемент декору, який впливає на вигляд всього курильного девайсу. Якщо хочеться освіжити калья..

Колба 2x2 Craft прозора

₴ 660.00 грн.

Ковба для кальяну 2x2 Craft. Прозора підходить для багатьох моделей кальянів. Вона виконана із якісного щільного скла, яке не боїться легких механічни..

Колба 2x2 HookahTree прозора

₴ 660.00 грн.

Колба для кальяну від українського виробника 2x2. Гарний дизайн і практичність у використанні, легкість і стійкість до зовнішніх впливів роблять таку ..

Колба AMY mini синя

₴ 400.00 грн.

Колба для кальяну Аmy mini відрізняється вишуканим та оригінальним дизайном. Виготовлена вона із жароміцного товстостінного скла, за рахунок чого дуже..

Колба AMY зелена

₴ 530.00 грн.

Колба для кальяну Аmy зелена відрізняється вишуканим та оригінальним дизайном. Виготовлена вона із жароміцного товстостінного скла, внаслідок чого дуж..

Колба AMY прозора

₴ 400.00 грн.

Колба для кальяну Аmy прозора відрізняється гарним, вишуканим та оригінальним дизайном. Виготовлена вона із жароміцного товстостінного скла, внаслідок..

Колба AMY прозора

₴ 530.00 грн.

Колба для кальяну Аmy прозора відрізняється вишуканим та оригінальним дизайном. Виготовлена вона із жароміцного товстостінного скла, внаслідок чого ду..

Колба AMY синя

₴ 400.00 грн.

Колба для кальяну Аmy синя, відрізняється гарним, вишуканим та оригінальним дизайном. Виготовлена вона із жароміцного товстостінного скла, за рахунок ..

Колба AMY синя

₴ 530.00 грн.

Колба для кальяну Аmy синя відрізняється вишуканим та оригінальним дизайном. Виготовлена вона із жароміцного товстостінного скла, внаслідок чого дуже ..

Показано з 1 по 9 із 39 (5 сторінок)