Кошик

Одноразки

Одноразова електронна сигарета HQD MAXX Чорниця (Blueberry) 2500 puff

₴ 320.00 грн.

Одноразова електронна сигарета HQD MAXX Чорниця (Blueberry) 2500 puffЕлектронна сигарета HQD Maxx 2500 Чорниця - це один із найпопулярніших смаків Ашк..

Одноразова електронна сигарета BalMY Акциз Apple (Яблоко) 500 puff

₴ 200.00 грн.

Одноразова електронна сигарета BalMY Акциз Apple (Яблуко).  Смак: кисло-солодке яблуко; 500 затяжок; Не містить хімікатів. BalMY – одноразовий е..

Одноразова електронна сигарета BalMY Акциз Cola Lemon (Кола Лимон) 500 puff

₴ 200.00 грн.

Одноразова електронна сигарета BalMY Cola Lemon (Кола Лимон) 500 puff Смак: кисло-солодкий аромат Кока Коли з лимонною свіжістю; 500 затяжок; Не міст..

Одноразова електронна сигарета BalMY Акциз Fruit Mint (Фруктова М'ята) 500 puff

₴ 200.00 грн.

Одноразова електронна сигарета BalMY Fruit Mint (Фруктова М'ята). Смак: фруктовий мікс із м'ятною свіжістю; 500 затяжок; Не містить хімікаті..

Одноразова електронна сигарета BalMY Акциз Grape Ice (Виноград Лід) 500 puff

₴ 200.00 грн.

Одноразова електронна сигарета BalMY Grape Ice (Виноград Лід) 500 puff Смак: соковитий виноград; 500 затяжок;Не містить хімікатів. BalMY – одноразов..

Одноразова електронна сигарета BalMY Акциз Lychee Ice (Лічі Лід) 500 puff

₴ 200.00 грн.

Одноразова електронна сигарета BalMY Акциз Lychee Ice (Лічі Лід) Смак: солодкий смак з ароматом личі та зі свіжістю льоду; 500 затяжок; Не містить хі..

Одноразова електронна сигарета BalMY Акциз Mango Ice (Манго Лід) 500 puff

₴ 200.00 грн.

Одноразова електронна сигарета BalMY Акциз Mango Ice (Манго Лід) 500 puff Смак: солодкого манго із приємною прохолодою на післясмаку; 500 затяжок; Не..

Одноразова електронна сигарета BalMY Акциз OMG (ОМГ) 500 puff

₴ 200.00 грн.

Одноразова електронна сигарета BalMY Акциз OMG (ОМГ) Смак: фруктовий мікс апельсина, манго та грейпфрута; 500 затяжок; Не містить хімікатів. BalMY –..

Одноразова електронна сигарета BalMY Акциз Pineapple Ice (Ананас Лід) 500 puff

₴ 200.00 грн.

BalMY Pineapple Ice (Ананас Льод) - приємне поєднання кислуватий ананаса з прохолодною свіжістю. Практичні в експлуатації електронні сигарети BalMY бу..

Показано з 1 по 9 із 138 (16 сторінок)

Світ вейпінгу багатий і різноманітний. І перше, що потрібно зробити для ознайомлення з ним – купити одноразку. Завдяки примітивності системи покупцю не доведеться дбати про зарядку, обслуговування, заправку, налаштування. Достатньо зняти заглушки і можна користуватися.


Історія виникнення одноразової системиУ 2003 р. Хон Лінк китайський фармацевт пред'явив світові свій винахід – першу електронну сигарету. Ідея виникла після смерті батька від раку легенів. Сам Лінк курив з 18 років і останні роки практично не випускав сигарету з рук. Просто кинути згубну звичку виявилося не так просто. Електронна сигарета стала відносно безпечною альтернативою для нього та всіх тих, хто готовий негайно відмовитися від куріння.


Одноразки, доки не з'явилися багаторазові системи, допомогли величезній кількості людей позбутися поганої звички або перейти на безпечніший для здоров'я варіант куріння.


Пристрій та особливості pod системиВсі одноразки можна купити в одній комплектації: акумулятор, датчик тиску, спіраль з ватою, яку просочують спеціальною рідиною, плата управління. Остання в одноразових системах є не завжди. Перед тим як купити одноразово, важливо ознайомитися з об'ємом акумулятора. Саме від нього залежить кількість можливих затягувань. Ще кілька особливостей, які потрібно знати при виборі:


 • вміст рідини має бути менше 2 мл, інакше це підробка;

 • вміст нікотину не більше 2%;

 • одноразові під системи слід перевіряти безпосередньо відразу після покупки, це гарантія того, що придбання справно.


Одноразка використовується недовго, час залежить від потужності акумулятора, глибини затяжки та кількості заправленої рідини.


Плюси та мінуси одноразових систем


Під системи одноразові – чудова заміна традиційної сигарети. На сучасному ринку вона протрималася так довго саме своїм позитивним сторонам:


 • відсутність смол, а значить і шкідливих канцерогенів, супутніх речовин;

 • мінімальна кількість нікотину;

 • відповідність вимогам протипожежної безпеки – одноразовою сигаретою не можна спалити будинок;

 • одноразові pod системи заправляють рідинами з різноманітними смаками, міняти їх можна хоч щодня;

 • доступність – одноразку можна купити в будь-якому кіоску Києва;

 • багато хто купує девайс як пробник перед прийняттям рішення переходити на вейп або продовжувати курити традиційні сигарети;

 • можливість курити у житловому приміщенні, кафе, і найголовніше – у літаку.


Мінусів також достатньо:


 1. Не здійснюється повноцінний контроль якості. Купити одноразку можна в будь-якому кіоску і безпека пристрою не гарантована.

 2. У якихось випадках одноразка справді допомагає позбутися куріння. Але з іншого боку, її доступність та умовна безпека приваблює тих, хто раніше відмовлявся від сигарет..

 3. Повноцінна одноразова pod система коштує недешево.

 4. Немає можливості змінювати налаштування.


Найголовніша перевага одноразки – безпека для здоров'я. Саме тому багато людей по всьому світу переходять саме на вейп пристрою. При цьому ті курці, які тільки намагаються кинути палити, купують звичайні рідини для одноразки. Ну а для когось це просто звичка вибирати безнікотинові варіанти рідини.


Використання та техніка безпеки одноразових pod систем


Одноразова pod система максимальна проста у використанні. У ній немає жодних кнопок та складного програмного пристрою. Нутрощі сигарети розділені на 2 відсіки: один з акумулятором, інший з ватою, намотаною на нагрівальну спіраль та просоченою рідиною. Як тільки відбувається затягування, одноразка починає свою роботу. Це все, нічого робити більше не потрібно. Головне при використанні pod системи дотримуватися елементарних правил безпеки:

 • стежити щоб девайс не перегрівався;

 • не переохолоджувати – швидко сяде акумулятор;

 • не розкривати;

 • не загрожувати повітропровід.


Можна купити одноразову систему у найближчому кіоску. Але найбезпечніший спосіб – придбання в інтернет-магазині KalyanCity. В інтернеті достатньо зайти на сайт, вибрати одноразову систему зі смаком, що сподобався, заповнити анкету і зробити замовлення всього за пару кліків. Компанія пропонує зручну форму оплати та швидку систему доставки.