Кошик

Elf Bar Одноразки

Одноразова електронна сигарета ELF BAR LUX Blueberry (Чорниця) 1500 puff
Sale
13%

₴ 280.00 грн. ₴ 320.00 грн.

ELF BAR LUX Blueberry (Чорниця) 1500 puffНові електронні сигарети від Elf Bar ідеально підходять для мандрівок! Невеликий, ідеально підходить для збер..

Одноразова електронна сигарета ELF BAR Grape (Виноград) 1500 puff
Sale
13%

₴ 280.00 грн. ₴ 320.00 грн.

Одноразова електронна сигарета ELF BAR Grape (Виноград) 1500 puffНові електронні сигарети від Elf Bar ідеально підходять для мандрівок! Невеликий, іде..

Одноразова електронна сигарета ELF BAR Kiwi Passion Fruit Guava (Ківі Маракуя Гуава) 1500 puff
Sale
13%

₴ 280.00 грн. ₴ 320.00 грн.

ELF BAR Kiwi Passion Fruit Guava (Ківі Маракуя Гуава) 1500 puffНові електронні сигарети від Elf Bar ідеально підходять для мандрівок! Невеликий, ідеал..

Одноразова електронна сигарета ELF BAR LUX Pink Lemonade (Рожевий Лимонад) 1500 puff
Sale
13%

₴ 280.00 грн. ₴ 320.00 грн.

ELF BAR LUX Pink Lemonade (Рожевий Лимонад) 1500 puffНові електронні сигарети від Elf Bar ідеально підходять для мандрівок! Невеликий, ідеально підход..

Одноразова електронна сигарета ELF BAR LUX Strawberry Banana (Полуниця Банан) 1500 puff
Sale
13%

₴ 280.00 грн. ₴ 320.00 грн.

Одноразова електронна сигарета ELF BAR LUX Strawberry Banana (Полуниця Банан) 1500 puff - це насичений ароматний смак стиглого банана і соковитої полу..

Одноразова електронна сигарета ELF BAR Neon Rain (Фруктовий Мікс) 1500 puff
Sale
13%

₴ 280.00 грн. ₴ 320.00 грн.

ELF BAR Neon Rain (Фруктовий Мікс) 1500 puffНові електронні сигарети від Elf Bar ідеально підходять для мандрівок! Невеликий, ідеально підходить для з..

Одноразова електронна сигарета ELF BAR Strawberry Icecream (Поляниця Морозиво) 1500 puff
Sale
13%

₴ 280.00 грн. ₴ 320.00 грн.

ELF BAR Strawberry Icecream (Полуничне Морозиво) 1500 puff Нові електронні сигарети від Elf Bar ідеально підходять для мандрівок! Невеликий, ідеаль..

Одноразова електронна сигарета ELF BAR Pina Colada (Піна Колада) 1500 puff
Sale
13%

₴ 280.00 грн. ₴ 320.00 грн.

ELF BAR Pina Colada (Піна Колада) 1500 puffНові електронні сигарети від Elf Bar ідеально підходять для мандрівок! Невеликий, ідеально підходить для зб..

Одноразова електронна сигарета ELF BAR Акциз Banana Ice (Банан Лід) 1500 puff
Sale
13%

₴ 280.00 грн. ₴ 320.00 грн.

ELF BAR Banana Ice (Банан Лід) 1500 puff Нові електронні сигарети від Elf Bar ідеально підходять для мандрівок! Невеликий, ідеально підходить для з..

Показано з 1 по 9 із 23 (3 сторінок)

Elf bar – одна з відомих марок електронних сигарет. У її асортименті - кілька моделей з різними кількістю затяжок, смаками та пристроєм. Виробник – компанія VapeOnly, що спеціалізується на виробництві різних вейпів (приладів для куріння без тютюну).


Чим відрізняються одноразові вейпи Elf bar від інших марок електронних сигарет, яка у них історія, з яким смаком вейпи є цей бренд і які комплектації є у них? Як і де замовити ці прилади для куріння?


Історія бренду Elf BarУ 2018 році компанія VapeOnly створила бренд Elf bar (Ельф бар), який вирізнявся унікальною системою нагрівання. Почавши з кількох варіантів смаку та кількості затяжок, вона поступово почала розширювати свій асортимент.


Тут дуже багато працювали над безпекою продукту та його різноманітністю. Ельф бари мають багато смакових відтінків - це можуть бути пристрої зі смаком одного або декількох фруктів або напоїв (зустрічаються, наприклад, вейпи зі смаком коли). Компанія постійно експериментувала над смаком та пристроєм своєї продукції.


Ще одна важлива річ – ємність вейпу. Ці одноразові сигарети поставляються в комплекті з картриджами або без них, вони мають компактні розміри, приблизно однакові для всіх моделей - незважаючи на це, кожна модель розрахована на різне число затяжок. Найбільшою популярністю серед покупців користується Elf bar 1500 затяжок - модель, якої може вистачити на тривалий термін.


Виробник після довгої роботи над своєю продукцією став пропонувати лише пристрої найвищої якості, високого рівня безпеки та з вишуканим смаком. Такі одноразові сигарети бувають різною системою.


Elf bar 1500 - це зручний і компактний вейп, який можна скрізь носити з собою: він не важить багато, має невеликий розмір, він простий у комплектації.


Смаки


Є варіанти з різним смаком. В інтернет-магазинах можна зустріти:


  • банан;

  • черниця;

  • ківі, гуаву, маракуйю;

  • виноград, енергетик;

  • полуницю, банан;

  • колу.


Існують різні варіанти ароматизаторів – кожен покупець може вибрати для себе будь-який смак. Ельф бар - якісні та безпечні системи, компактні та з приємним дизайном. Elf bar 1500 затяжок – це оптимальний варіант: його може вистачати на довгий час – маються на увазі не лише самі затяжки, а й акумулятор.


Переваги Elf bar 1500


Ця комплектація вейпу стане оптимальною для багатьох шанувальників електронних сигарет. Ельф-бар, якого вистачає на 1500 затяжок, з акумулятором, якого вистачає на кілька днів, максимально зручний для любителів вейпів. Інші вейпи Elf bar купити в інтернет-магазинах теж можна, але ці Ельф бари відрізняються меншою кількістю затяжок і можуть бути не такі зручні для тих, хто не звик міняти вейпи часто.


Elf Bar 1500 – гарний варіант для тих, хто не хоче витрачати багато грошей на девайс, але хоче, щоб його вистачило відносно надовго.


Комплектація


Електронні сигарети Elf bar відрізняються один від одного варіантами комплектації, але не принципіально пристроєм. Ельф бар пропонує рідини з різними смаками, але це далеко не все, що знаходиться всередині девайсу.


У складі Ельфа бар – акумулятор, який попередньо повністю заряджають, заповнений картридж (від моделі залежить якого саме об'єму).


Де купити Elf Bar


Замовити одноразові електронні сигарети Elf bar пропонує магазин https://kalyancity.com.ua/, де продається приладдя для кальяну та схожі пристрої з доставкою по Україні. Вибирайте Ельф бари з різною кількістю затяжок, смаком, картриджами та акумуляторами у комплекті.


Цей магазин дає гарантію якості. Всі одноразові та багаторазові курильні прилади, які тут продаються – найвищої якості. Є у продажу всі варіанти Elf bar та інші марки вейпів.


KalyanCity - один із інтернет-магазинів, де продаються оригінальні електронні сигарети Ельф бар. Всі моделі Elf bar купити у Києві можна з доставкою та самовивозом. Дізнайтесь на сайті докладніше про засоби оплати.