Кошик

Одноразові сигарети HQD

Одноразова електронна сигарета HQD MAXX Чорниця (Blueberry) 2500 puff

₴ 320.00 грн.

Одноразова електронна сигарета HQD MAXX Чорниця (Blueberry) 2500 puffЕлектронна сигарета HQD Maxx 2500 Чорниця - це один із найпопулярніших смаків Ашк..

Одноразова електронна сигарета HQD CUVIE Grapey (Виноград) 300 puff

₴ 230.00 грн.

Одноразовая электронная сигарета HQD CUVIE Grape (Виноград) 300 PuffТонкий размер облегчает переноску, а в качестве одноразового испарителя он работае..

Одноразова електронна сигарета HQD CUVIE Mixed Fruit (Мультифрукт) 300 puff

₴ 230.00 грн.

Одноразова електронна сигарета HQD CUVIE Multifruit (Мультифрукт) 300 puffТонкий розмір полегшує перенесення, а як одноразовий випарник він працює з т..

Одноразова електронна сигарета HQD CUVIE PLUS Blueberry (Черника) 1200 puff

₴ 240.00 грн.

Одноразова електронна сигарета HQD CUVIE PLUS Blueberry (Чорниця) 1200 puffТонкий розмір полегшує перенесення, а як одноразовий випарник він працює з ..

Одноразова електронна сигарета HQD CUVIE PLUS Blueberry Raspberry Grape (Черника Малина Виноград) 1200 puff

₴ 240.00 грн.

Одноразова електронна сигарета HQD CUVIE PLUS Blueberry Raspberry Grape(Чорниця Малина Виноград) 1200 puffТонкий розмір полегшує перенесення, а як одн..

Одноразова електронна сигарета HQD CUVIE PLUS Energy Drink (Енергетик) 1200 puff

₴ 240.00 грн.

Одноразова електронна сигарета HQD CUVIE PLUS Energy Drink (Енергетик) 1200 puffТонкий розмір полегшує перенесення, а як одноразовий випарник він прац..

Одноразова електронна сигарета HQD CUVIE PLUS Fruit Fusion (Апельсин Ананас) 1200 puff

₴ 240.00 грн.

Одноразова електронна сигарета HQD CUVIE PLUS Orange Pineapple (Апельсин Ананас) 1200 puffТонкий розмір полегшує перенесення, а як одноразовий випарни..

Одноразова електронна сигарета HQD CUVIE PLUS Lychee (Лічі) 1200 puff

₴ 240.00 грн.

Одноразова електронна сигарета HQD CUVIE PLUS Lychee (Лічі) 1200 puffТонкий розмір полегшує перенесення, а як одноразовий випарник він працює з того м..

Одноразова електронна сигарета HQD CUVIE PLUS Mango Guava (Манго Гуава) 1200 puff

₴ 240.00 грн.

Одноразова електронна сигарета HQD CUVIE PLUS Mango Guava (Манго Гуава) 1200 puffТонкий розмір полегшує перенесення, а як одноразовий випарник він пра..

Показано з 1 по 9 із 20 (3 сторінок)

HQD - один із найпопулярніших брендів одноразових електронних сигарет. Його продукція продається в багатьох магазинах з такою продукцією і має великий попит серед покупців – цей бренд звертає велику увагу на якість товару та різноманітність його асортименту.


Яку історію має бренд HQD, яка комплектація зазвичай буває у електронних сигарет, які смаки у вейпів HQD, у чому особливість моделі Cuvie та де замовити ці одноразові електронні курильні прилади?


Історія бренда HQD


Бренд веде свою історію з 2015 року. Саме тоді стали найпопулярнішими одноразові електронні сигарети, яких вистачає лише на певну кількість затяжок. Бренд став швидко зростати, і незабаром після його заснування у продажу почали з'являтися одна за одною нові лінійки: HQD Cuvie, Stark, Maxim, Ultra та інші. Загалом налічується кілька десятків моделей цигарок.


Усі вони мають свої характерні відмінності. Ці одноразові електронні сигарети мають особливі уподобання, кожна з них розрахована на певну кількість затяжок, має власні властивості. HQD виробляє як одноразові, а й багаторазові електронні сигарети. Бренд працює над якістю своєї продукції постійно, підвищуючи рівень її безпеки та мінімізуючи шкоду від використання курильних приладів.


Асортимент електронних сигарет також важливий для шанувальників, тому HQD розширює його. Це нові смаки, що додаються, оновлення модельного ряду бренду.


Комплектація: якими бувають одноразові електронні сигарети


Зміст цих пристроїв відрізняється незначною мірою: тільки склад рідини може бути різним. В іншому комплектація аксесуарів не дуже різна від моделі до моделі: всередині пристрою виявляється, крім рідини, і заряджений акумулятор. Крім цього, пристрій вставляють повністю заряджений картридж.


Як заряджати акумулятор і чи входять до комплекту картриджі, можете поцікавитись у представників магазину. Крім того, комплектація може бути різною залежно від моделі - але, знову ж таки, незначно. У HQD Cuvie одна комплектація, у Ultra – інша, і так далі.


HQD Cuvie - одна з найпопулярніших моделей HQD. Вона має порівняно малий розмір і відрізняється від інших моделей електронних сигарет особливою різноманітністю смаку. В інтернет-магазині Kalyancity цю та інші моделі HQD можна купити з доставкою у всі райони Києва.


З якими смаками випускаються одноразові вейпи


Є кілька уподобань, які пропонує своїм покупцям виробник HQD:


  • поляниця;

  • вишня;

  • черниця;

  • банан;

  • персик;

  • кориця;

  • м'ята;

  • кола;

  • тютюн.


Все це характерні для HQD смаки. Вони зустрічаються і в інших марок, проте HQD особливо уважно ставиться до смакового букету. Для тих, хто щойно перейшов зі звичайних сигарет на електронні та одноразові, гарним варіантом стануть уподобання, схожі на оригінальний смак тютюну. Можна придбати і HQD з ароматом м'яти.


Що за модель HQD Cuvie


Це популярна серед шанувальників марки HQD модель, що випускається у пластиковому корпусі. Вона укомплектована одноразовим випарником. Це сигарети, які містять близько 20 міліграмів сольового нікотину та розраховані максимум на 400 затяжок. Cuvie має компактні розміри, вона зручна у використанні, на цю модель HQD ціни в магазинах дуже доступні.


HQD Cuvie - модифікація, яка має найбільшу різноманітність за смаками з усіх електронних сигарет HQD. Ці одноразові курильні прилади можуть мати різні уподобання - від тютюнового до фруктових.


Де придбати електрону сигарету HQD


Продукція HQD пропонується в інтернет-магазині https://kalyancity.com.ua/, що торгує товарами для кальянів та електронними сигаретами. Цей магазин доставляє товар по всій Україні, ви можете вибрати доставку або самовивіз із найближчого складу. На вейпи HQD ціна досить низька в порівнянні з іншими брендами – але це не означає, що вони менш якісні.


HQD Cuvie - одна з найпопулярніших моделей у цьому інтернет-магазині. Ці одноразові сигарети дуже зручні у використанні, мають невеликий розмір, їх вистачає порівняно довгий час. Їх можна замовити з будь-якого міста України, переважно магазин пропонує свою продукцію у Києві.