Кошик

Щербет одноразка

Вугілля ореховый Vugo 0.55 кг

₴ 90.00 грн.

Вугілля горіхове Vugo 0.55 кг не видає неприємний запах. Поступове виділення жару, що ніяк не відбивається на смакових ароматах. Розпалюється за 6-8 х..

Одноразова електронна сигарета SERBETLI Apple Mango Pear (Яблоко Манго Груша) 1200 puff

₴ 315.00 грн.

Одноразова електронна сигарета SERBETLI Apple Mango Pear 1200 PUFFОдноразова електронна сигарета від турецького виробника SERBETLI. Цигарка має мініма..

Одноразова електронна сигарета SERBETLI Apple Peach (Яблоко Персик ) 1200 puff

₴ 315.00 грн.

Одноразова електронна сигарета SERBETLI Apple Peach 1200 PUFFОдноразова електронна сигарета від турецького виробника SERBETLI. Цигарка має мінімальни..

Одноразова електронна сигарета SERBETLI Banana Ice (Банан со Льдом) 1200 puff

₴ 315.00 грн.

Одноразова електронна сигарета SERBETLI Banana Ice 1200 PUFFОдноразова електронна сигарета від турецького виробника SERBETLI. Цигарка має мінімальний ..

Одноразова електронна сигарета SERBETLI Banana Strawberry (Банан Поляниця) 1200 puff

₴ 315.00 грн.

Одноразова електронна сигарета SERBETLI Banana Strawberry 1200 PUFFОдноразова електронна сигарета від турецького виробника SERBETLI. Цигарка має мінім..

Одноразова електронна сигарета SERBETLI Berry Needles (Ягідна Хвоя ) 1200 puff

₴ 315.00 грн.

Одноразова електронна сигарета SERBETLI Berry Needles 1200 PUFFОдноразова електронна сигарета від турецького виробника SERBETLI. Цигарка має мінімальн..

Одноразова електронна сигарета SERBETLI Blueberry (Черника) 1200 puff

₴ 315.00 грн.

Одноразова електронна сигарета SERBETLI Blueberry 1200 PUFFОдноразова електронна сигарета від турецького виробника SERBETLI. Цигарка має мінімальний д..

Одноразова електронна сигарета SERBETLI Energy Drink Apple Kiwi (Енергетик Яблоко Ківі) 1200 puff

₴ 315.00 грн.

Одноразова електронна сигарета SERBETLI Energy Drink Apple Kiwi 1200 PUFFОдноразова електронна сигарета від турецького виробника SERBETLI. Цигарка має..

Одноразова електронна сигарета SERBETLI Mango Guava (Манго Гуава) 1200 puff

₴ 315.00 грн.

Одноразова електронна сигарета SERBETLI Mango Guava 1200 PUFF Одноразова електронна сигарета від турецького виробника SERBETLI. Цигарка має мінімальн..

Показано з 1 по 9 із 11 (2 сторінок)

Багато сучасних курців відмовляються від куріння традиційної сигарети і переходять на електронні гаджети, бо вважають, що вони завдають меншої шкоди. До того ж вейпи бренду Serbetli можна курити на вулиці, у громадських місцях, кафе, офісах тощо.


Продукція Serbetli


Компанія Serbetli має довгу історію розвитку. Вона спочатку займалася виготовленням кальянів, тютюну, різних аксесуарів. Через якийсь час вона запустила у виробництво електронні гаджети. Практичний пристрій, гнучка маркетингова політика, приємні начинки дозволили бренду потрапити в топ-фірм, що реалізують одноразки.


Хто зацікавлений у покупці одноразів


Електронні сигарети – це хороша альтернатива звичайних. Найчастіше serbetli одноразка купується:


  • тими, хто любить тютюн, але тільки починає їх використовувати;

  • курцями, які мають певний стаж куріння, але хочуть знизити обсяг вживання;

  • любителями наргіле, які бажають мати завжди під рукою свій улюблений смак.


Переваги одноразок


Якщо порівнювати цей бренд із продукцією інших виробників, то одноразка Serbetli:


  • має міцний корпус. Він не зашкодить розумному механічному впливу;

  • має компактні розміри. За бажання їх можна легко помістити в сумочку або носити в кишені;

  • відрізняється вибором уподобань. Споживачі можуть спробувати різні смаки Serbetli й вибрати собі коханий або міняти їх іноді;

  • повна пожежна безпека. Немає ризику, що від неправильно покладеної сигарети спалахне щось поблизу;

  • готовність використовувати виріб одразу після відкриття упакування. Не слід робити зайвих маніпуляцій. Як тільки клієнт відкрив сигарету, він може починати її курити.


Завдяки фабричній обробці тютюнового листа знижується насиченість виробу смолами, нікотином. Але при курінні кальяну природна гіркота лише маскується за допомогою ароматизаторів. Одноразові вейпи – це продукт зовсім інший. Вони містять сольовий нікотин. Він не містить важких нот, тому ніхто з оточуючих не почує тютюнового перегару від людини.


Особливості одноразових сигарет


Перевага одноразок Serbetli – це 1200 затяжок. Це число не перебільшено, як часто і не є маркетинговим ходом. Воно відповідає дійсності.


Крім того, одноразка Serbetli проводиться із застосуванням високоякісних комплектуючих. Вони гарантують стабільну роботу незалежно від умов. Усередині пристрою є спіралі, акумулятори із гарною місткістю. Нікотинової рідини йде певна доза тепла, щоб вона почала випаровуватись, але при цьому її кількість не перебільшується. Склад не перепалюється спіраллю. Остання має великий ресурс, тому весь сольовий нікотин з одноразових сигарет повністю переробляється в ароматну пару. Нічого не лишається.


Різновид смаків


Під брендом Serbetli випускається безліч електронних сигарет із різноманітними смаками. Досвідчені курці вже знають, який аромат та смак їм хотілося б чути. А ось новачкам складно вибрати. В асортименті одноразових вейпів є моносмаки, а також мікси, вони славляться м'якістю та насиченістю.


Найчастіше покупці замовляють універсальні аромати, вони підходять для всіх, у тому числі для новачків. Serbetli одноразка із фруктовими нотками дуже популярна серед покупців. Наприклад, можна взяти смаки манго або винограду. Вони бадьорять незалежно від часу доби. Також багатьом подобається смак дині з льодом, вона охолоджує та робить дихання свіжим.