Кошик

Вугілля

Вугілля Amy 1 кг

₴ 155.00 грн.

Натуральне вугілля AMY Gold виробляється у Індонезії і видобувається з шкаралупи кокосових горіхів, тобто. складається із 100% натуральної, відновлюва..

Вугілля Carbon Coco 1 кг

₴ 140.00 грн.

Вугілля Carbon Coco 1 кг - вироблено в Індонезії, використовується найостанніші технології, довго тліє. Кокосове вугілля CARBON COCO - Вугілля для пр..

Вугілля Carbopol 1 блистер

₴ 55.00 грн.

Вугілля Carbopol - легкозаймисте деревне вугілля. Самозаймисті таблетки Carbopol сертифіковані в ЄС, відрізняються тривалим часом горіння та нейтральн..

Вугілля Coco Empire 1 кг

₴ 135.00 грн.

Вугілля Coco Empire 1 кг - натуральне кокосове вугілля з відсутністю специфічних запахів, горіння відбувається повільно, що дає можливість насолоджува..

Вугілля Coco Empire C22 1 кг

₴ 100.00 грн.

Вугілля Coco Empire C22 1 кг - натуральне кокосове вугілля з відсутністю специфічних запахів, горіння не більше 2% попелу, куріння буде забезпечено пр..

Вугілля Crown 72 куб. Airflow Black

₴ 155.00 грн.

Вугілля CARBOPOL CROWN є самозаймистим деревним вугіллям у вигляді гранул діаметром 40 мм з отворами в нижній частині гранул для вентиляції вугілля. Ц..

Вугілля Empire Gold 1 КГ

₴ 155.00 грн.

Уголь Empire Gold - горит очень жарко и почти не оставляет следов. Теплотворная способность выше, чем у обычного природного угля. Оставшаяся зола сост..

Вугілля NEYMAR 2 кг

₴ 90.00 грн.

Кокосове вугілля Neymar - виготовлене з кокосової шкаралупи. Якість + ціна. Тримає жар протягом півгодини...

Вугілля Panda coco charcoal XL 72 куб. Black

₴ 155.00 грн.

Вугілля Panda coco charcoal XL 72 куб. Black - натуральне вугілля із шкаралупи кокосових горіхів для східних кальянів. Теплотворна здатність вища..

Показано з 1 по 9 із 22 (3 сторінок)

Без вугілля кальян не розпалити. Він розігріває чашу з тютюновою сумішшю. Саме від нього залежить м'якість диму. Важливо зробити вибір зі звичайного, кокосового або вугілля, що швидко займається. У кожного свої плюси та мінуси, але здебільшого все залежить від особистих уподобань.


Різновиди вугілля для кальяну


Купуючи кальянне вугілля в першу чергу звертають увагу на його якість. Основний показник – відсутність різкого, неприємного, агресивного запаху.


Виробники пропонують такі різновиди:


 1. Дерев'яний – його одержують від прогоряння натуральних органічних компонентів. Це може бути виноградна лоза, оливкове дерево, шкаралупа волоських горіхів, лимонна деревина.

 2. Кокосове – вугілля кокосове визнане найкращим. Є похідним від кокосової шкаралупи. За його використання не виявлено недоліків. Навпаки, кокосове вугілля не дає їдкого запаху, не змінює аромат тютюну, не виділяє токсичних речовин, прогорає в 3 рази повільніше, а значить, насолоджування кальяном довше.

 3. Самозапальний - таке вугілля кальянна продає в таблетках. При розпалі достатньо сірника та жодного обладнання чи додаткових зусиль. Перед тим, як вугілля купити, читають склад. З сухого спирту краще, ніж із селітри, тому що вони виділяють різкий запах. Розпалюють тільки на природі або у приміщенні з гарною вентиляцією.

 4. Електричне вугілля можна купити для безпечного куріння - ним користуються рідко і тільки в приміщенні, тому що для нього необхідна розетка. Єдиний плюс – багаторазовість пристрою.


І професійні кальянники, і знавці-аматори віддають перевагу кокосовому вугіллю. Вони бувають 3 конфігурацій та розмірів. Останнім часом з'явилося кокосове вугілля у вигляді четвертинок півкола. Вони ідеально підходять під клауд - пристосування, яке замінює фольгу.


Розпалювання кальянного вугілля


Мало купити вугілля, потрібно ще вміти правильно розпалювати. При розкурюванні в домашніх умовах деревне вугілля попередньо розпалюють на звичайній газовій конфорці. Якщо вугілля кокосове, інструкція виглядає так:


 1. На конфорку електроплити викладають кубики вугілля на рівномірну відстань.

 2. Обов'язково вмикають витяжку.

 3. Накривають кокосове вугілля листом фольги для посилення жару.

 4. Перекладають розпечене вугілля кальянне або в клауд, або на фольгу.

 5. Розкурюють кальян через 5-10 хвилин, залежно від тютюну.


Не можна використовувати кокосові вуглі на кальяні, що не прогоріли - це загрожує опіком слизових. Безпосередньо перед використанням вони повинні мати колір сірого серпанку по краях і червоний в середині.


Вугілля дороге і дешеве


Ціна вугілля залежить від різновиду. Найбільш бюджетний - звичайне деревне вугілля кальянне, зате воно натуральне. Таке вугілля купити можна приблизно за 1 дол. Вугілля кокосове купують за ціною 2 дол. На кальянне вугілля, що швидко розпалюється, ціна також 1,5–2 дол. Але все залежить від країни виробника та фірми постачальника.


Поради щодо вибору вугілля


Перед тим як купити вугілля, варто переконатися, що воно якісне. Саме тому його купують лише у перевірених магазинах. В іншому дотримуються наступних інструкцій:


 • кальян курять на природі - вугілля купити краще в таблетках;

 • купити кубічне вугілля можна для будинку або будь-якого іншого приміщення;

 • мангальні, камінні або для гриля категорично не підходять;

 • замінником може бути активоване вугілля, але найкраще купити вугілля кокосове.


Початківцям можна спробувати поекспериментувати. Спробувати всі різновиди та їхнє змішування один з одним.


Как купити вугілля для кальяна


Найкраще купувати деревне та кокосове вугілля у перевірених магазинах. Зробити це на сайті KalyanCity ще й просто, достатньо вибрати, зробити кілька кліків, заповнити анкету з даними та адресою, замовити доставку.