Кошик

Тютюн Buta (Бута)

Йорданський тютюн Buta – без перебільшення прорив 2016 року. Продукція корпорації Buta Tobacco виготовляється з тютюнових листів найвищої якості, натуральних ароматизаторів та гліцерину. Нарізка досить дрібна, а сам тютюн входить у категорію неміцних.

Купити тютюн Buta з доставкою по Україні Ви можете в інтернет-магазині «KalyanCity»

Тютюн Buta - новинка, яку варто спробувати! 

Насамперед тютюн Бута підкуповує любителів кальяну великою лінійкою ароматів та доступною ціною.

Тютюнова суміш дуже чиста, знайти палички або смітники можна досить рідко. При цьому тютюн не потрібно додатково кришити і вичавлювати, що також є однією з переваг.

Тютюн Buta переважно фасуються в стандартні упаковки по 50 грам. Тютюн лежить у герметичному пакетику з поліетилену, який розміщений у картонній упаковці. Для власників кафе та ресторанів є економічні упаковки за 1 кілограм.

  • Найбільш популярні аромати йорданського тютюну Бута: Тютюн Buta Айс ягоди (ICE BERRY) – освіжаючі ягоди, що добре підходять для соло куріння.

  • Buta Бабл Гамм (BUBBLE GUM) – насичено солодкий смак, що нагадує жуйку з дитинства. Його точно оцінять усі любителі кальяну.

  • Тютюн Ананас (PINEAPPLE) – приємний кисло-солодкий смак, який більше нагадує ананасовий сік, ніж сам фрукт.

  • Тютюн Маракуя (PASSIONFRUIT) – ще один топовий аромат, що відрізняється приємним смаком. Фруктовий смак, густий дим і стійкий аромат також притаманні цьому, безперечно, популярному тютюну.

  • Тютюн Шейх (SHEIKH) – що може бути спільного у меду, лимона та м'яти? Спробувавши тютюн Бута Шейх Ви захочете курити це дивовижне поєднання ще й ще.

Уся лінійка тютюну Buta налічує близько 40 унікальних уподобань. Серед них є класичні аромати та екзотичні новинки, а також соло смаки та аромати для міксування. Як результат, продукція бренду Бута буде відмінним вибором і для курців з досвідом, і для кальянників-початківців. Враховуючи якість тютюну і цінову політику торгової марки Бута, ми не здивуємося, якщо Ви віддасте перевагу йому, а не вже набридлим смакам Аль Факер або Адалія.

У даній категорії немає товарів.